Robert Kubaš

Robert Kubaš
0918 941 447
rkubas@directreal.sk
Directreal Office
Profesionálne, zodpovedne, k Vašej úplnej spokojnosti.

Referencie

zverejnená: 14.06.2019

Boli sme veľmi spokojní s pánom Kubasom, ktorý pracuje vo firme Direct Real. Maximálny profesionálny prístup, komunikácia, dochvíľnosť.. ústretovosť.. ďakujeme.. odporúčame

.

zverejnená: 12.06.2019

Dobrý deň. Som spokojný s priebehom realizácie predaja nehnuteľnosti. Nenastali nijaké problémy. Ešte čakám na prepis v katastri

zverejnená: 3.06.2019

So službami Direct real a maklérom p. Kubašom som bol nadmieru spokojný, po všetkých stránkach. Inzeráty boli veľmi profesionálne pripravené, kvalitné fotografie a virtuálna prehliadka, relatívne rýchle reakcie od záujemcov. Keď sa ukázalo viacero záujemcov podarilo sa maklérovi licitovať vyššiu cenu. Čo sa týka samotného aktu predaja, zistili sme nezrovalosti na katastri a dokonca časť našej nehnuteľnosti ležala na susedovom pozemku. Celé doriešenie bolo komplikované, ale maklér to riešil, musel riešiť záležitosti aj na miestnom úrade (stratili sa nejaké dokumenty) aj na katastri, zabezpečil geodetov na zameranie. Keďže vybavovanie trvalo dlhšiu dobu, udržiaval kontakt s kupujúcimi aby od kúpy neodskočili. Museli sme aj predlžovať rezervačnú zmluvu, lebo sme to nestíhali vybaviť v pôvodnom termíne. Všetky právne záležitosti vyriešil a myslím, že radil s niektorými záležitosťami okolo hypotéky kupujúcim, čo bolo dobré pre dobrý vzťah s nimi.

zverejnená: 16.05.2019

Pán Kubaš veľmi profesionálny prístup, výborná komunikácia, boli sme maximálne spokojní. Určite budem odporúčať mojim priateľom

zverejnená: 28.03.2019

Spolupráca s pánom Kubašom je na 200%! Vždy ochotný, profesionálny prístup, vie správne poradiť. Naša spolupráca trvá už niekoľko rokov a dúfam, že aj ďalšie roky bude trvať. S dôverou ho odporúčam všetkým svojim známym.

zverejnená: 28.03.2019

Výborná spolupráca, rýchle jednanie, žiadne zdržovanie a naťahovanie + prijateľná provízia

zverejnená: 29.01.2019

S prácou pána Kubaša sme boli veľmi spokojní. Predaj RD v silnej konkurencii podobných domov v Dunajskej Lužnej za 4 mesiace pri cene výrazne vyššej ako ju sám odhadoval. Celkový servis (komunikácia, administrácia zmlúv atd.) na výbornú.

zverejnená: 24.01.2019

So službami pána Kubaša som bol veľmi spokojný.
Komunikácia bola bezproblémová, vždy ma informoval o vývoji a jeho odhadoch ohľadne potencionálneho podnájomníka.
Nehnuteľnosť bola veľmi rýchlo prenajatá a bolo aj dosť záujemcov, takže sa zrejme nehnuteľnosť dostala rýchlo a vo vhodnom prevedení do povedomia.
Z viacerých záujemcov vybral podľa vlastného uváženia takých podnájomníkov, ktorí boli aj mne sympatickí, snáď budúcnosť potvrdí, že to bol dobrý výber.

zverejnená: 22.01.2019

Pán Kubaš je veľkým profesionálom s ľudským prístupom. Počkal na nás s bytom len na základe sympatií získaných z telefonického rozhovoru. Od začiatku som tušil, že práve ponuka prenájmu bytu prostredníctvom Direct Real bude to pravé orechové. A osobné stretnutie, prezentácia a zvyšok formalít ma len utvrdili v mojom presvedčení. Dôležité je spomenúť aj rozumnú výšku provízie, nie ako v prípade konkurencie.
Na jednotku s hviezdičkou!

zverejnená: 15.01.2019

Ďakujem pánovi Kubašovi za jeho služby a ochotu. Prístup makléra ústretový a odborný, Keďže išlo o prenájom priestoru, oceňujem schopnosť určitého odhadu a screening budúceho nájomníka. Pána Kubaša odporúčam.

zverejnená: 6.01.2019

Pán Kubaš nám od začiatku trpezlivo a s vysokou odbornosťou pomáhal a radil pri riešení nezrovnalostí v dokumentácii. Jeho profesionalita spojená s konštruktívnym prístupom bola pre nás neoceniteľnou pomocou pri predaji našej nehnuteľnosti, ktorú by sme sami určite nezvládli. Pri prezentácii nehnuteľnosti oceňujeme kvalitné 3D video, flexibilitu, spoľahlivosť a ústretový prístup.
Veľmi pekne ďakujeme pánovi Kubašovi za jeho odborné rady a poskytnuté skúsenosti. Jeho služby môžeme s pokojným svedomím odporučiť hocikomu.
T. Ščepán

zverejnená: 31.12.2018

Ďakujem, so službami pána Kubaša som spokojná.

zverejnená: 6.12.2018

S maklérom Róbertom Kubašom som bol veľmi spokojný. Jeho prístup bol profesionálny, seriózny a zodpovedný. Postaral sa o všetko potrebné, takže ja som mal pri predaji nehnuteľnosti len minimum nevyhnutných starostí.

zverejnená: 12.07.2018

V prvom rade sa chcem pánovi Kubašovi veľmi pekne poďakovať za jeho pomoc, čo sa týka predania môjho malého bytíku v Bratislave Dúbravka. Bez jeho profesionálnej pomoci by som to v každom prípade nemohla sama zvládnuť, kedže žijem už dlhú dobu vo Švajčiarsku. Behom dvoch mesiacov bol ten byt predaný a ja som sa mohla v každej sekunde za tú dobu naňho úplne spoľahnúť. Pán Kubaš bol v každom momente absolútne precízny a absolútne na minútu presný čo sa týka nášho stretnutia kvôli predania bytu. Zakaždým som mu musela povedať, že to je “Schweizerqualität” On bol prakticky perfektný. Keby som ho musela so známkou ohodnotiť, musela by som mu udeliť tu najlepšiu známku. Lepšie sa už to nedá a ani to neviem povedať. Jednoducho celý predaj môjho bytu s pánom Kubašom prebiehalo absolútne všetko Perfekt!!!! Ja môžem pána Kubaša len s mojim najlepším svedomím ďalej pre druhých klientov odporučiť.

zverejnená: 6.06.2018

S poskytnutými službami sme boli veľmi spokojní, oceňujeme profesionálny prístup.

zverejnená: 21.03.2018

Pán Kubaš má u nás 1*, bol som veľmi spokojný, staral sa o predaj vzorne aj touto cestou by som sa rad ešte raz poďakoval. Ďakujem.

zverejnená: 14.03.2018

Pán Kubaš bol veľmi ochotný a trpezlivý, bol som spokojný a rád ho odporučím.Ďakujem za spoluprácu. Š. Potančok

zverejnená: 4.01.2018

P. makler Kubaš je schopny, fexibilny. v kratkom čase mi dokazal vybavit k spokojnosti moju zakazku, odporucam ho.

zverejnená: 30.12.2017

Som spokojný.

zverejnená: 14.09.2017

P. Kubaša hodnotím ako výborného makléra. S jeho prácou som spokojná. Je konstruktivny, flexibilný, má výbornú orientáciu v pohybe realít, je ústretový ku klientom, vie poradiť.
K.Simkova