Robert Kubaš

Robert Kubaš
0918 941 447
rkubas@directreal.sk
Directreal Office
Profesionálne, zodpovedne, k Vašej úplnej spokojnosti.

Referencie

zverejnená: 14.05.2021

Pán Kubaš je velmi profesionálny. Výborne sa s ním spolupracuje. Tým, že má dlhoročné skúsenosti vie v prípade potreby dobre poradiť. Určite sa na neho obrátim aj pri ponuke ďalšej nehnuteľnosti.

zverejnená: 9.05.2021

Veľmi spokojný.

zverejnená: 8.05.2021

S priebehom predaja a s aktivitami realitného agenta som bol nadmieru spokojný. Profesionalizmus a ľudskosť boli vo vzácnej rovnováhe

zverejnená: 14.04.2021

Odporúčam realitnú kanceláriu Directreal a služby makléra p. Kubaša.
S jeho prácou sme maximálne spokojní. Informoval nás o všetkom, má prehľad, je seriózny.
Preto opakovane využívame jeho služby už viac rokov.
Ocenili sme to hlavne v dnešnej pandemickej dobe. Prenájom sa našiel rýchlo, tiež všetky náležitosti v jeden deň a na jednom mieste.

zverejnená: 19.03.2021

Super prístup, kvalita, spoľahlivosť, veľká spokojnosť

zverejnená: 12.01.2021

S pánom Kubašom som spolupracovala nielen v závere roka 2020, ale aj roky predtým. Oceňujem jeho profesionálne správanie - korektné informácie, zreteľná komunikácia a skvelé organizačné schopnosti. Kúpa aj predaj akejkoľvek nehnuteľnosti v jeho réžii prebieha vždy bez najmenších problémov. Andrea R.

zverejnená: 28.12.2020

Pri predaji nehnuteľnosti som sa aj na základe doporučenia môjho známeho rozhodla pre spoluprácu s pánom Kubašom. Hodnotím to ako veľmi dobrú voľbu. Pán Kubaš sa na základe svojich skúseností z realitného trhu v problematike veľmi dobre orientuje, veci rieši bezodkladne, vie dobre poradiť, otvorene povie svoj názor, no zároveň nie je nástojčivý. Verím, že nehnuteľnosť sa podarilo úspešne predať aj vďaka jeho profesionálnemu vystupovaniu.

zverejnená: 5.11.2020

S DR a konkrétne s maklérom Robertom Kubašom spolupracujem už možno aj 10 rokov. A to hovorí veľa. Je na neho absolútny spolah. Vždy bol férový a priamy. Svoju prácu ma rad, je empatický, vie dobre poradiť a nasmerovať. Ma realisticky pohlaď na trh nehnuteľnosti. Môžem len odporúčať DR.

zverejnená: 22.05.2020

Vyborny profesionalny pristup,dakujem panovi Kubasovi

zverejnená: 26.03.2020

Nad mieru spokojný. Určite odporučím

zverejnená: 19.03.2020

Dobrý deň, s predajom aj pánom Kubašom sme boli veľmi spokojní.

zverejnená: 28.02.2020

Bol som veľmi spokojný. Všetko prebehlo rýchlo, transparentne a profesionálne.

zverejnená: 17.12.2019

S pánom Kubašom spolupracujem uz dlhšiu dobu, cením si jeho- ústretovosť - spoluprácu- je vždy v kontakte, keď človek niečo potrebuje. Ďakujem.

zverejnená: 27.11.2019

Ďakujem za proaktívny, doslova až intuitívny prístup Roba Kubaša, ktorý plynule sprevádzal celým procesom, s minimom požiadaviek na predávajúceho.

Teším sa na ďalšiu spoluprácu

zverejnená: 19.10.2019

Profesionálny a ústretový prístup, rozsiahle skúsenosti v oblasti realít, ochota, proklientská orientácia, maximálna spokojnosť.

zverejnená: 16.10.2019

Bol som spokojný s prácou pána Kubáša, našiel náhradu za predchádzajúceho nájomníka veľmi rýchlo. Dúfam, že s tým novým nájomníkom budem rovnako spokojný ako s tým predchádzajúcim.

zverejnená: 14.06.2019

Boli sme veľmi spokojní s pánom Kubasom, ktorý pracuje vo firme Direct Real. Maximálny profesionálny prístup, komunikácia, dochvíľnosť.. ústretovosť.. ďakujeme.. odporúčame

.

zverejnená: 12.06.2019

Dobrý deň. Som spokojný s priebehom realizácie predaja nehnuteľnosti. Nenastali nijaké problémy. Ešte čakám na prepis v katastri

zverejnená: 3.06.2019

So službami Direct real a maklérom p. Kubašom som bol nadmieru spokojný, po všetkých stránkach. Inzeráty boli veľmi profesionálne pripravené, kvalitné fotografie a virtuálna prehliadka, relatívne rýchle reakcie od záujemcov. Keď sa ukázalo viacero záujemcov podarilo sa maklérovi licitovať vyššiu cenu. Čo sa týka samotného aktu predaja, zistili sme nezrovalosti na katastri a dokonca časť našej nehnuteľnosti ležala na susedovom pozemku. Celé doriešenie bolo komplikované, ale maklér to riešil, musel riešiť záležitosti aj na miestnom úrade (stratili sa nejaké dokumenty) aj na katastri, zabezpečil geodetov na zameranie. Keďže vybavovanie trvalo dlhšiu dobu, udržiaval kontakt s kupujúcimi aby od kúpy neodskočili. Museli sme aj predlžovať rezervačnú zmluvu, lebo sme to nestíhali vybaviť v pôvodnom termíne. Všetky právne záležitosti vyriešil a myslím, že radil s niektorými záležitosťami okolo hypotéky kupujúcim, čo bolo dobré pre dobrý vzťah s nimi.

zverejnená: 16.05.2019

Pán Kubaš veľmi profesionálny prístup, výborná komunikácia, boli sme maximálne spokojní. Určite budem odporúčať mojim priateľom