Ing. Imrich Mészáros

Ing. Imrich Mészáros
0905 204 473
i.meszaros@directreal.sk
Directreal Office
O Váš majetok bude dobre postarané.

Referencie

zverejnená: 22.02.2018

Po niektorých správach o problémoch pri prevode nehnuteľností som pociťoval určité obavy.
Pán Mészáros však prejavil pochopenie a trpezlivosť a široký profesionálny prehľad a od začiatku som získal k nemu dôveru.
Prevod zariadil k mojej plnej spokojnosti.
Pavel Š.

zverejnená: 5.01.2018

Perfect service. Pricing exactly in the right range, great pictures, and efficient. Apartment sold rapidly with few visits, and at the price expected. Then organisation of the paperwork was well explained and well managed.
I would use again if I had to buy or sell again.
--------google translate------
Dokonalá služba. Ceny sú presne v správnom rozmedzí, skvelé obrázky a efektívne. Byt sa rýchlo predáva s niekoľkými návštevami a za očakávanú cenu. Potom bola organizácia práce veľmi dobre vysvetlená a riadená.
Znova by som použil, keby som musel kúpiť alebo predať znova.

zverejnená: 14.12.2017

Pred kúpou tejto nehnuteľnosti som prišla do kontaktu s maklérmi z iných realitných kancelárii...tzv. "garážoviek", ktorí nevidia spokojnosť klienta, ale bohužiaľ len peniaze a svoje záujmy. Po takýchto stretnutiach už človek nemá chuť riešiť ešte niečo. Potom sa mi ale naskytla kúpa tejto nehnuteľnosti, ktorej predaj sprostredkoval realitný maklér pán Imrich Mészáros z Directreal. Z jeho prístupu som ostala úplne prekvapená, avšak len v tom najlepšom slova zmysle. Všetko od začiatku prebehlo bez najmeších problémov a dotiahli sme to bez problémov až po kúpu nehnuteľnosti. Musím oceniť naozaj zodpovedný prístup a profesinalitu malkéra, ktorý v prvom rade videl klienta a jeho záujmy a až potom svoju províziu. Služby, ktoré poskytuje realitná kancelária Directreal naozaj zodpovedajú realite, pán Mészáros mal naozaj prístup na úrovni a oceňujem ho aj z tej ľudskej stránky. Kedykoľvek bol ochotný poradiť, nemal problém komunikovať a reagovať takmer okamžite či už telefonicky alebo prostredníctvom emaliu. Klient sa ozaj nemusí o nič starať a báť sa, že príde do kontaktu s nejakými podvodníkmi ako sa v dnešnej dobe ozaj často stane. Zabezpečil naozaj úplne všetko, stačilo len podpísať papiere, ktoré predtým prešli samozrejme aj očami právnikov spolupracujúcich s touto kanceláriou .Aj po prevzatí bytu sa pán Mészáros postaral o veci spojené so zmenou vlastníka a to cez ZSE, spoločenstvo bytov atď. Bez neho by sa všetko asi nedalo zvládnuť a hlavne časovo ani stihnúť. Chcem sa mu aj touto cesto poďakovať a tiež aj pánovi Kubašovi - Directreal,, že mi odporučil takéhoto makléra. Aj nabudúce sa určite obrátim na túto realitnú kanceláriu!!!!!!

zverejnená: 14.05.2017

Som veľmi spokojný s profesionálnym prístupom makléra, od prvého kontaktu až po odovzdanie nehnuteľnosti kupujúcemu. Počas celého procesu mi boli poskytované všetky požadované informácie, dohodnutý servis bol vykonaný v požadovaných termínoch, v požadovanom rozsahu na vysokej odbornej úrovni.

zverejnená: 18.04.2017

Všetko bolo v poriadku. Som spokojný.
Ing. Stanislav Martinický

zverejnená: 9.04.2017

Ďakujem za veľmi príjemného a milého realiťáka s báječným prístupom a všeobecným rozhľadom.
PhDr. Richard Mrva

zverejnená: 8.04.2017

Dakujem za velmi prijemneho a mileho realitaka s bajecnym pristupom a vseobecnym rozhladom

zverejnená: 7.10.2016

S prácou a prístupom p. Meszároša sme boli veľmi spokojní. Celá transakcia prebehla
v poriadku pod jeho vedením.
Ďakujeme,
Fandákovci

zverejnená: 16.09.2016

So službami p. Meszároša sme boli veľmi spokojní, vďaka jeho profesionálnemu prístupu sme byt predali rýchlo v sume podľa našich predstáv. Vypracované Zmluvy o predaji hodnotíme tiež vysoko pozitívne, zdali sa nám podmienkami vyvážené pre obe zmluvné strany.
Ďakujeme, Fandákovci.