Adriana Gajanová

Adriana Gajanová
0903 204 999
a.gajanova@directreal.sk
Directreal Office
Tajomstvo úspechu tkvie v tom, že vykonávam celkom obyčajné veci neobyčajne.

Referencie

zverejnená: 14.11.2021

Našu nehnuteľnosť predala pani Gajanová bez akýchkoľvek problémov sme veľmi spokojní ďakujeme

zverejnená: 4.11.2021

Prístup,prácu a nasadenie p.Gajanovej hodnotím na vysokej úrovni. Bol som veľmi spokojný a určite ju budem odporúčať ďalej.

zverejnená: 14.08.2021

Dobrý deň,s prácou p.Gajanovej sme maximálne spokojní.Je to profesionálna maklérka, veľmi príjemne komunikuje, poskytla nám kompletnú podporu pri vybavovaní prenájmu. Bola ústretová, milá, odporučila nám nádherný dom s ochotným a milým majiteľom.Určite odporúčam ďalej:)

zverejnená: 31.05.2021

Spolupráca s pani Ing. Gajanovou bola na vysokej úrovni. Vysoko oceňujem jej prístup ku klientovi, najmä ochotu a možnosť stretnutí so záujemcami aj počas víkendu.

zverejnená: 6.05.2021

Dobrý deň s pani Gajanovou som bola nadmieru spokojná... Precízna práca vo všetkom sme sa vedeli dohodnúť nikdy sa nestalo ze by mi nedvíhala telefón... Dochvilnost neskutočná precíznosť všetko bolo na poriadku naozaj som veľmi spokojná až nadmieru... Až som bola. Niekedy prekvapená keď som sa nad tým zamyslela, že ona je naozaj anjel ktorý to robí nie len pre svoju finančnú odmenu z predaja ale naozaj preto aby ľuďom pomohla veľmi veľké ďakujem

zverejnená: 5.04.2021

Dobrá spolupráca, vždy k dispozícii, neúnavná pri hľadaní záujemcov až do úplného dokončenia predaja.

zverejnená: 4.02.2021

Veľmi rád využijem túto možnosť poďakovať sa p. Gajanovej za nezvyčajne flexibilný, konštruktívny a obetavý prístup v špecifickom období. Nakoľko však považujem určitý stupeň profesionality dnes za samozrejmosť, bol práve jej ojedinelý ľudský prístup, nasadenie a vlastnosti ktorými oplýva, tou rozhodujúcou pridanou hodnotou potrebnou k dosiahnutiu trojstrannej spokojnosti ako predpoklad k úspechu vo vašom sektore ! S doverou sa opätovne na ňu obrátim resp. doporučím. Ďakujem !

zverejnená: 15.01.2021

Veľmi dobrý, rýchly a flexibilný prístup, ľudskosť, systematické venovanie sa mojej požiadavke.

zverejnená: 9.06.2020

Pekný deň prajem.  Chcela by som sa
veľmi pekne poďakovať vašej realitnej kancelárie, konkrétne pani Adriane
Gajanovej ktorá odviedla 100% prácu a predala nám nehnuteľnosť. Jednala
profesionálne a hlavne bola milá. Určite vašu realitnú kanceláriu odporúčim
priateľom. S pozdravom Sládečková Mária. 

zverejnená: 3.06.2020

Týmito pár vetami by som sa rád veľmi pekne poďakoval za vysoko kvalifikovanú prácu pri predaji našej nehnuteľnosti v obci Slovenský Grob-lokalita Zátišie.Od prvého stretnutia som mal veľmi dobrý pocit z profesionálneho a ľudského prístupu p. Gajanovej k realizácii predaja nehnuteľnosti. Ihneď som bol informovaný , čo môžem od predaja čakať a čo to všetko obnáša. V tom momente som vedel,že som sa obrátil na správnu osobu.To sa mi nakoniec aj v konečnom dôsledku potvrdilo a vo finále predaja to len svojim prístupom potvrdila.Pokiaľ sa mi naskytne príležitosť,budem určite odporúčať p. Gajanovú k takejto spolupráci aj iným ľuďom.

Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA.

zverejnená: 1.06.2020

Dobrý deň,
s prácou Vašej maklérky sme boli veľmi spokojní.
Pani Ing. Gajanová je slušná, maximálne ústretová a spoľahlivá.
Všetky naše dotazy boli profesionálne zodpovedané.
Veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu. S úctou
Alena a Henrich Čajkovský

zverejnená: 10.04.2020

Pani Gajanová dala nový rozmer procesu pri ponuke nehnuteľnosti k prenájmu. S dôverou viem na ňu preniesť všetko potrebné. Vysoko hodnotím efektívnosť a praktickosť,s ktorou pracuje. Ľudsky rozmer,ktorý prirodzene vkladá do kontaktov,navodzuje charakter spolupráce s nájomcami. Ďakujem!

zverejnená: 11.02.2020

Ďakujem pani Adriana, som veľmi spokojný z celkového, hladkého priebehu. Teším sa na prípadnú, budúcu spoluprácu. S pozdravom Marian

zverejnená: 12.08.2019

Rýchly, efektívny proces. S citom pochopená situácia, text inzercie presne zacielený na hľadaný typ klienta, pred obhliadkou krátka kontrola / sumarizácia potenciálnych nájomcov vrátane dohľadateľných verejných info na dostupných portáloch, profesionálny nadhľad po celý čas, napriek dlhoročnej spolupráci som vždy klient, ktorého treba zodpovedne previesť celým procesom- pri zjednávaní podmienok a pri podpise zmluvy profesionálna ostražitosť....jediné čo dodať - ďakujem

zverejnená: 6.05.2019

Ďakujem za spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti
Profesionálny prístup a jednanie pani maklérky Gajanovej a taktiež som spokojný so službami poskytnutými realitnou kanceláriou.

zverejnená: 2.04.2019

Bol som nadmieru spokojný s pani Gajanovou, môžem povedať, že dala do toho absolútne všetko, aby nám pomohla, zachovala si maximálnu profesionalitu a hlavne ľudskosť aj pri riešení problémov ktoré na danej nehnuteľnosti boli. Toto sú kvality veľmi nevídané v dnešnej spoločnosti.
Pani Gajanová mala neuveriteľný profesionálny, ale zároveň priateľský prístup za čo by som jej chcel neskutočne poďakovať. Po mojich skúsenostiach si dovolím tvrdiť , že lepšieho človeka na predaj nehnuteľnosti som si ani nemohol priať.

Ešte raz od srdca ďakujem.
10/10

zverejnená: 2.04.2019

Nenachádzam slov chvály na prácu maklérky Ing. A. Gajanovej, lebo jej prácu hodnotím na 1000 %.

zverejnená: 2.04.2019

Pani Adriana Gajanová bola počas celého obdobia vynikajúcou maklérkou, plnou entuziazmu a odhodlania naplno pracovať s každým potencionálnym kupcom. Jej profesionálny a ľudský prístup si hlboko vážim a nikdy nezabudnem, čím sme si prešli až do úspešného konca. Pani Gajanovú môžem odporučiť všetkými desiatimi pri predaji našej nehnuteľnosti, má dobrý odhad na ľudí a poradí, pomôže s otvoreným srdcom v tej najlepšej dobrej viere. Ďakujem spoločnosti Directreal aj za získanie novej kamarátky, ktorá bude mať pre mňa vždy významné miesto v mojom živote.

zverejnená: 1.04.2019

Všetko bolo v poriadku.
Napriek tomu, že náš prípad nebol jednoduchý (predávajúci žijú v zahraničí, byt je v Bratislave), dostali sme všetku možnú pomoc.

zverejnená: 11.03.2019

Pri
kúpe bytu som bola veľmi spokojná s férovým prístupom a príjemným
vystupovaním. Keďže vzájomne prebehli sympatie medzi všetkými 3
stranami, aj medzi kupujúcou a mnou, tak našťastie celý proces kúpy a
predaja prebehol k spokojnosti.  Barbora Leitmanová