Adriana Gajanová

Adriana Gajanová
0903 204 999
a.gajanova@directreal.sk
Directreal Office
Tajomstvo úspechu tkvie v tom, že vykonávam celkom obyčajné veci neobyčajne.

Referencie

zverejnená: 9.06.2020

Pekný deň prajem.  Chcela by som sa
veľmi pekne poďakovať vašej realitnej kancelárie, konkrétne pani Adriane
Gajanovej ktorá odviedla 100% prácu a predala nám nehnuteľnosť. Jednala
profesionálne a hlavne bola milá. Určite vašu realitnú kanceláriu odporúčim
priateľom. S pozdravom Sládečková Mária. 

zverejnená: 3.06.2020

Týmito pár vetami by som sa rád veľmi pekne poďakoval za vysoko kvalifikovanú prácu pri predaji našej nehnuteľnosti v obci Slovenský Grob-lokalita Zátišie.Od prvého stretnutia som mal veľmi dobrý pocit z profesionálneho a ľudského prístupu p. Gajanovej k realizácii predaja nehnuteľnosti. Ihneď som bol informovaný , čo môžem od predaja čakať a čo to všetko obnáša. V tom momente som vedel,že som sa obrátil na správnu osobu.To sa mi nakoniec aj v konečnom dôsledku potvrdilo a vo finále predaja to len svojim prístupom potvrdila.Pokiaľ sa mi naskytne príležitosť,budem určite odporúčať p. Gajanovú k takejto spolupráci aj iným ľuďom.

Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA.

zverejnená: 1.06.2020

Dobrý deň,
s prácou Vašej maklérky sme boli veľmi spokojní.
Pani Ing. Gajanová je slušná, maximálne ústretová a spoľahlivá.
Všetky naše dotazy boli profesionálne zodpovedané.
Veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu. S úctou
Alena a Henrich Čajkovský

zverejnená: 10.04.2020

Pani Gajanová dala nový rozmer procesu pri ponuke nehnuteľnosti k prenájmu. S dôverou viem na ňu preniesť všetko potrebné. Vysoko hodnotím efektívnosť a praktickosť,s ktorou pracuje. Ľudsky rozmer,ktorý prirodzene vkladá do kontaktov,navodzuje charakter spolupráce s nájomcami. Ďakujem!

zverejnená: 11.02.2020

Ďakujem pani Adriana, som veľmi spokojný z celkového, hladkého priebehu. Teším sa na prípadnú, budúcu spoluprácu. S pozdravom Marian

zverejnená: 12.08.2019

Rýchly, efektívny proces. S citom pochopená situácia, text inzercie presne zacielený na hľadaný typ klienta, pred obhliadkou krátka kontrola / sumarizácia potenciálnych nájomcov vrátane dohľadateľných verejných info na dostupných portáloch, profesionálny nadhľad po celý čas, napriek dlhoročnej spolupráci som vždy klient, ktorého treba zodpovedne previesť celým procesom- pri zjednávaní podmienok a pri podpise zmluvy profesionálna ostražitosť....jediné čo dodať - ďakujem

zverejnená: 6.05.2019

Ďakujem za spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti
Profesionálny prístup a jednanie pani maklérky Gajanovej a taktiež som spokojný so službami poskytnutými realitnou kanceláriou.

zverejnená: 2.04.2019

Bol som nadmieru spokojný s pani Gajanovou, môžem povedať, že dala do toho absolútne všetko, aby nám pomohla, zachovala si maximálnu profesionalitu a hlavne ľudskosť aj pri riešení problémov ktoré na danej nehnuteľnosti boli. Toto sú kvality veľmi nevídané v dnešnej spoločnosti.
Pani Gajanová mala neuveriteľný profesionálny, ale zároveň priateľský prístup za čo by som jej chcel neskutočne poďakovať. Po mojich skúsenostiach si dovolím tvrdiť , že lepšieho človeka na predaj nehnuteľnosti som si ani nemohol priať.

Ešte raz od srdca ďakujem.
10/10

zverejnená: 2.04.2019

Nenachádzam slov chvály na prácu maklérky Ing. A. Gajanovej, lebo jej prácu hodnotím na 1000 %.

zverejnená: 2.04.2019

Pani Adriana Gajanová bola počas celého obdobia vynikajúcou maklérkou, plnou entuziazmu a odhodlania naplno pracovať s každým potencionálnym kupcom. Jej profesionálny a ľudský prístup si hlboko vážim a nikdy nezabudnem, čím sme si prešli až do úspešného konca. Pani Gajanovú môžem odporučiť všetkými desiatimi pri predaji našej nehnuteľnosti, má dobrý odhad na ľudí a poradí, pomôže s otvoreným srdcom v tej najlepšej dobrej viere. Ďakujem spoločnosti Directreal aj za získanie novej kamarátky, ktorá bude mať pre mňa vždy významné miesto v mojom živote.

zverejnená: 1.04.2019

Všetko bolo v poriadku.
Napriek tomu, že náš prípad nebol jednoduchý (predávajúci žijú v zahraničí, byt je v Bratislave), dostali sme všetku možnú pomoc.

zverejnená: 11.03.2019

Pri
kúpe bytu som bola veľmi spokojná s férovým prístupom a príjemným
vystupovaním. Keďže vzájomne prebehli sympatie medzi všetkými 3
stranami, aj medzi kupujúcou a mnou, tak našťastie celý proces kúpy a
predaja prebehol k spokojnosti.  Barbora Leitmanová

zverejnená: 2.03.2019

S pani Gajanovou bola radosť spolupracovať. Je sympatická, ochotná, dochvíľna a vysoko profesionálna. Predaj bytu mi pomohla zorganizovať tak, aby prebehol paralelne s kúpou nového. Neváhala poradiť aj nad rámec svojej agendy a na každý potenciálny problém poznala riešenie, takže akcia predaj-kúpa-sťahovanie prebehla hladko. Ešte raz veľká vďaka.

zverejnená: 20.02.2019

S prácou p. Gajanovej som veľmi spokojná. Pomohla mi predať byt a aj poradila pri kúpe nového. Je to milá a komunikatívna osoba, ktorá vám trpezlivo odpovie na všetky otázky.

zverejnená: 18.11.2018

Pani Gajanová je vysoko spoľahlivá, dynamická a vždy hľadá súlad medzi všetkými zúčastnenými. Efektívnosť má u nej prioritu. Oceňujem praktickosť. Už niekoľko rokov, niekoľko nehnuteľnosti riešim výlučne prostredníctvom DR a p.Gajanovej a verím, že sa budem môcť aj do budúcna spoľahnúť na jej profesionálne služby.

zverejnená: 18.11.2018

Profesionálny a nadštandardný ľudský prístup,, flexibilita, práca počas sviatkov,. Určite doporučujem!

zverejnená: 15.10.2018

Ešte raz veľmi pekne ďakujem za celú Tvoju snahu, odbornosť a komunikáciu, ktorú si vložila do nášho prípadu.  Vyjadrujem Ti veľké uznanie za Tvoju profesionalitu, za milú a uvoľňujúcu komunikáciu a odbornú pripravenosť.  Ďakujem a prajem Ti veľa dobrých pracovných prípadov a tiež veľa šťastia a harmónie v Tvojom osobnom živote. Nech sa Ti darí. Pekné dni a srdečné pozdravy Libuška

zverejnená: 27.09.2018

S prácou maklérky Adriany Gajanovej som bola veľmi spokojná. Trpezlivo ma previedla celým procesom predaja a vďaka jej profesionalite, skúsenostiam a ochote často nad rámec povinností sa môj byt predal v naozaj krátkom čase. Prínosom jej aj pozitívny prístup a nákazlivý optimizmus:). Ďakujem a určite budem odporúčať.

zverejnená: 1.08.2018

Bola som super spokojná s pani Gajanovou, ktorá mi byt prenajala za jeden tyzdeň.

zverejnená: 18.04.2018

S prístupom som veľmi spokojný. Všetko prebehlo bez problémov. Maklérka bola veľmi ochotná a aktívna v prospech kupujúceho.

Ďakujem

Foltin