Adriana Gajanová

Adriana Gajanová
0903 204 999
a.gajanova@directreal.sk
Directreal Office
Tajomstvo úspechu tkvie v tom, že vykonávam celkom obyčajné veci neobyčajne.

Referencie

zverejnená: 18.04.2022

Dobrý deň,

touto cestou by som chcela vyjadriť veľkú spokojnosť s pani maklérkou Adrianou Gajanovou, ktorá nám vybavovala prenájom bytu. Nakoľko sme s prenajímaním bytu ešte žiadne skúsenosti nemali, pani maklérka nám všetko trpezlivo vysvetlila. Je veľmi ústretová, ochotná poradiť pomôcť a má priateľské jednanie. A nájomníka nám našla v krátkom čase. Touto cestou jej chceme s manželom poďakovať.

S pozdravom a prianím pekného dňa
Monika Hromádková

zverejnená: 16.04.2022

Úplná a maximálna spokojnosť s pani maklérkou, Ing.Adrianou Gajanovou. Profesionálny prístup, promptnosť, flexibilita, ústretovosť, empatia a všetky atribúty odbornej a skvele odvedenej prace do najmenších detailov. Celková prezentácia, vystupovanie a jednanie v mene spoločnosti dáva záruku a garanciu najvyššej kvality v poskytovaní maklérskych služieb pre danú realitnú kanceláriu.

zverejnená: 11.04.2022

touto cestou by som chcela vyjadriť veľkú spokojnosť s pani
maklérkou Adrianou Gajanovou, ktorá nám vybavovala prenájom bytu.
Nakoľko sme s prenajímaním bytu ešte žiadne skúsenosti nemali,
pani maklérka nám všetko trpezlivo vysvetlila. Je veľmi ústretová,
ochotná poradiť pomôcť a má priateľské jednanie. A nájomníka nám
našla v krátkom čase. Touto cestou jej chceme s manželom
poďakovať.
 
S pozdravom a prianím pekného dňa
Monika Hromádková 

zverejnená: 3.04.2022

Chceme sa veľmi, naozaj veľmi pekne poďakovať našej skvelej realitnej maklérke, pani Gajanovej.
Pomohla nám zmenežovať a zrealizovať zložitý proces pri súbežnom predaji nášho bytu a kúpe nového bytu a to aj keď sme pre kúpu nového bytu zmenili pôvodnú lokalitu za inú. Bola našou úžasnou sprievodkyňou počas celého procesu, od vyhľadania reálneho kupujúceho až po predaj a odovzdanie bytu.
Ceníme si jej nadšenie pre prácu, ochotu, profesionalitu, zodpovednosť ale aj jej nezlomný optimizmus a vieru v konečný úspech.
Aj keď veľa pracovala na iných projektoch, mali sme po celú dobu pocit, že tu bola iba pre nás.
Ešte raz srdečná vďaka. Manželia A+P N.

zverejnená: 18.03.2022

Vďaka Adriane,úžasnej žienke som s predajom nemala žiadnu starosť, všetko vybavila a prišla som len na podpis. Ďakujem pekne

zverejnená: 3.01.2022

Veľmi spokojný, doporučujem. Perfektný vľúdny a hlavne odborný prístup zo strany realitnej maklérky p.Ing. Gajanovej, to bolo z mojej strany veľké plus. Vie veľmi zrozumiteľne a odborné prezentovať predávanú nehnuteľnosť, čo záujme kupujúceho.

Patrí jej veľká vďaka a hlavne doporučujem.

zverejnená: 31.12.2021

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujem p..Ing. Gajanovej za predaj nehnuteľnosti. Nehnuteľnosť bola predaná veľmi rýchlo a bez problémov. Prácu hodnotím na 1***.
Prajem veľa zdravia, šťastia, úspechov a takých perfektných predajov,.
Ďakujem, Schmidtová

zverejnená: 14.11.2021

Našu nehnuteľnosť predala pani Gajanová bez akýchkoľvek problémov sme veľmi spokojní ďakujeme

zverejnená: 4.11.2021

Prístup,prácu a nasadenie p.Gajanovej hodnotím na vysokej úrovni. Bol som veľmi spokojný a určite ju budem odporúčať ďalej.

zverejnená: 14.08.2021

Dobrý deň,s prácou p.Gajanovej sme maximálne spokojní.Je to profesionálna maklérka, veľmi príjemne komunikuje, poskytla nám kompletnú podporu pri vybavovaní prenájmu. Bola ústretová, milá, odporučila nám nádherný dom s ochotným a milým majiteľom.Určite odporúčam ďalej:)

zverejnená: 31.05.2021

Spolupráca s pani Ing. Gajanovou bola na vysokej úrovni. Vysoko oceňujem jej prístup ku klientovi, najmä ochotu a možnosť stretnutí so záujemcami aj počas víkendu.

zverejnená: 6.05.2021

Dobrý deň s pani Gajanovou som bola nadmieru spokojná... Precízna práca vo všetkom sme sa vedeli dohodnúť nikdy sa nestalo ze by mi nedvíhala telefón... Dochvilnost neskutočná precíznosť všetko bolo na poriadku naozaj som veľmi spokojná až nadmieru... Až som bola. Niekedy prekvapená keď som sa nad tým zamyslela, že ona je naozaj anjel ktorý to robí nie len pre svoju finančnú odmenu z predaja ale naozaj preto aby ľuďom pomohla veľmi veľké ďakujem

zverejnená: 5.04.2021

Dobrá spolupráca, vždy k dispozícii, neúnavná pri hľadaní záujemcov až do úplného dokončenia predaja.

zverejnená: 4.02.2021

Veľmi rád využijem túto možnosť poďakovať sa p. Gajanovej za nezvyčajne flexibilný, konštruktívny a obetavý prístup v špecifickom období. Nakoľko však považujem určitý stupeň profesionality dnes za samozrejmosť, bol práve jej ojedinelý ľudský prístup, nasadenie a vlastnosti ktorými oplýva, tou rozhodujúcou pridanou hodnotou potrebnou k dosiahnutiu trojstrannej spokojnosti ako predpoklad k úspechu vo vašom sektore ! S doverou sa opätovne na ňu obrátim resp. doporučím. Ďakujem !

zverejnená: 15.01.2021

Veľmi dobrý, rýchly a flexibilný prístup, ľudskosť, systematické venovanie sa mojej požiadavke.

zverejnená: 9.06.2020

Pekný deň prajem.  Chcela by som sa
veľmi pekne poďakovať vašej realitnej kancelárie, konkrétne pani Adriane
Gajanovej ktorá odviedla 100% prácu a predala nám nehnuteľnosť. Jednala
profesionálne a hlavne bola milá. Určite vašu realitnú kanceláriu odporúčim
priateľom. S pozdravom Sládečková Mária. 

zverejnená: 3.06.2020

Týmito pár vetami by som sa rád veľmi pekne poďakoval za vysoko kvalifikovanú prácu pri predaji našej nehnuteľnosti v obci Slovenský Grob-lokalita Zátišie.Od prvého stretnutia som mal veľmi dobrý pocit z profesionálneho a ľudského prístupu p. Gajanovej k realizácii predaja nehnuteľnosti. Ihneď som bol informovaný , čo môžem od predaja čakať a čo to všetko obnáša. V tom momente som vedel,že som sa obrátil na správnu osobu.To sa mi nakoniec aj v konečnom dôsledku potvrdilo a vo finále predaja to len svojim prístupom potvrdila.Pokiaľ sa mi naskytne príležitosť,budem určite odporúčať p. Gajanovú k takejto spolupráci aj iným ľuďom.

Ešte raz VEĽKÁ VĎAKA.

zverejnená: 1.06.2020

Dobrý deň,
s prácou Vašej maklérky sme boli veľmi spokojní.
Pani Ing. Gajanová je slušná, maximálne ústretová a spoľahlivá.
Všetky naše dotazy boli profesionálne zodpovedané.
Veľmi pekne ďakujeme za spoluprácu. S úctou
Alena a Henrich Čajkovský

zverejnená: 10.04.2020

Pani Gajanová dala nový rozmer procesu pri ponuke nehnuteľnosti k prenájmu. S dôverou viem na ňu preniesť všetko potrebné. Vysoko hodnotím efektívnosť a praktickosť,s ktorou pracuje. Ľudsky rozmer,ktorý prirodzene vkladá do kontaktov,navodzuje charakter spolupráce s nájomcami. Ďakujem!

zverejnená: 11.02.2020

Ďakujem pani Adriana, som veľmi spokojný z celkového, hladkého priebehu. Teším sa na prípadnú, budúcu spoluprácu. S pozdravom Marian