Adriana Gajanová

Adriana Gajanová
0903 204 999
a.gajanova@directreal.sk
Directreal Office
Tajomstvo úspechu tkvie v tom, že vykonávam celkom obyčajné veci neobyčajne.

Referencie

zverejnená: 11.02.2020

Ďakujem pani Adriana, som veľmi spokojný z celkového, hladkého priebehu. Teším sa na prípadnú, budúcu spoluprácu. S pozdravom Marian

zverejnená: 12.08.2019

Rýchly, efektívny proces. S citom pochopená situácia, text inzercie presne zacielený na hľadaný typ klienta, pred obhliadkou krátka kontrola / sumarizácia potenciálnych nájomcov vrátane dohľadateľných verejných info na dostupných portáloch, profesionálny nadhľad po celý čas, napriek dlhoročnej spolupráci som vždy klient, ktorého treba zodpovedne previesť celým procesom- pri zjednávaní podmienok a pri podpise zmluvy profesionálna ostražitosť....jediné čo dodať - ďakujem

zverejnená: 6.05.2019

Ďakujem za spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti
Profesionálny prístup a jednanie pani maklérky Gajanovej a taktiež som spokojný so službami poskytnutými realitnou kanceláriou.

zverejnená: 2.04.2019

Bol som nadmieru spokojný s pani Gajanovou, môžem povedať, že dala do toho absolútne všetko, aby nám pomohla, zachovala si maximálnu profesionalitu a hlavne ľudskosť aj pri riešení problémov ktoré na danej nehnuteľnosti boli. Toto sú kvality veľmi nevídané v dnešnej spoločnosti.
Pani Gajanová mala neuveriteľný profesionálny, ale zároveň priateľský prístup za čo by som jej chcel neskutočne poďakovať. Po mojich skúsenostiach si dovolím tvrdiť , že lepšieho človeka na predaj nehnuteľnosti som si ani nemohol priať.

Ešte raz od srdca ďakujem.
10/10

zverejnená: 2.04.2019

Nenachádzam slov chvály na prácu maklérky Ing. A. Gajanovej, lebo jej prácu hodnotím na 1000 %.

zverejnená: 2.04.2019

Pani Adriana Gajanová bola počas celého obdobia vynikajúcou maklérkou, plnou entuziazmu a odhodlania naplno pracovať s každým potencionálnym kupcom. Jej profesionálny a ľudský prístup si hlboko vážim a nikdy nezabudnem, čím sme si prešli až do úspešného konca. Pani Gajanovú môžem odporučiť všetkými desiatimi pri predaji našej nehnuteľnosti, má dobrý odhad na ľudí a poradí, pomôže s otvoreným srdcom v tej najlepšej dobrej viere. Ďakujem spoločnosti Directreal aj za získanie novej kamarátky, ktorá bude mať pre mňa vždy významné miesto v mojom živote.

zverejnená: 1.04.2019

Všetko bolo v poriadku.
Napriek tomu, že náš prípad nebol jednoduchý (predávajúci žijú v zahraničí, byt je v Bratislave), dostali sme všetku možnú pomoc.

zverejnená: 11.03.2019

Pri
kúpe bytu som bola veľmi spokojná s férovým prístupom a príjemným
vystupovaním. Keďže vzájomne prebehli sympatie medzi všetkými 3
stranami, aj medzi kupujúcou a mnou, tak našťastie celý proces kúpy a
predaja prebehol k spokojnosti.  Barbora Leitmanová

zverejnená: 2.03.2019

S pani Gajanovou bola radosť spolupracovať. Je sympatická, ochotná, dochvíľna a vysoko profesionálna. Predaj bytu mi pomohla zorganizovať tak, aby prebehol paralelne s kúpou nového. Neváhala poradiť aj nad rámec svojej agendy a na každý potenciálny problém poznala riešenie, takže akcia predaj-kúpa-sťahovanie prebehla hladko. Ešte raz veľká vďaka.

zverejnená: 20.02.2019

S prácou p. Gajanovej som veľmi spokojná. Pomohla mi predať byt a aj poradila pri kúpe nového. Je to milá a komunikatívna osoba, ktorá vám trpezlivo odpovie na všetky otázky.

zverejnená: 18.11.2018

Pani Gajanová je vysoko spoľahlivá, dynamická a vždy hľadá súlad medzi všetkými zúčastnenými. Efektívnosť má u nej prioritu. Oceňujem praktickosť. Už niekoľko rokov, niekoľko nehnuteľnosti riešim výlučne prostredníctvom DR a p.Gajanovej a verím, že sa budem môcť aj do budúcna spoľahnúť na jej profesionálne služby.

zverejnená: 18.11.2018

Profesionálny a nadštandardný ľudský prístup,, flexibilita, práca počas sviatkov,. Určite doporučujem!

zverejnená: 15.10.2018

Ešte raz veľmi pekne ďakujem za celú Tvoju snahu, odbornosť a komunikáciu, ktorú si vložila do nášho prípadu.  Vyjadrujem Ti veľké uznanie za Tvoju profesionalitu, za milú a uvoľňujúcu komunikáciu a odbornú pripravenosť.  Ďakujem a prajem Ti veľa dobrých pracovných prípadov a tiež veľa šťastia a harmónie v Tvojom osobnom živote. Nech sa Ti darí. Pekné dni a srdečné pozdravy Libuška

zverejnená: 27.09.2018

S prácou maklérky Adriany Gajanovej som bola veľmi spokojná. Trpezlivo ma previedla celým procesom predaja a vďaka jej profesionalite, skúsenostiam a ochote často nad rámec povinností sa môj byt predal v naozaj krátkom čase. Prínosom jej aj pozitívny prístup a nákazlivý optimizmus:). Ďakujem a určite budem odporúčať.

zverejnená: 1.08.2018

Bola som super spokojná s pani Gajanovou, ktorá mi byt prenajala za jeden tyzdeň.

zverejnená: 18.04.2018

S prístupom som veľmi spokojný. Všetko prebehlo bez problémov. Maklérka bola veľmi ochotná a aktívna v prospech kupujúceho.

Ďakujem

Foltin

zverejnená: 16.04.2018

Chcel by som sa aj keď s časovým odstupom, poďakovať za Vaše služby v zastúpení pani Adriany Gajanovej, za je profesionalitu a ochotu pri predaji môjho bytu na Kadnárovej .

S pozdravom

Peter Ratkovský

zverejnená: 1.03.2018

Dobrý deň, kupoval som cez vás 1-izb. byt v Rači, boli tam objektívne problémy s exekútormi, ktoré vaša maklérka /Ing. Adriana Gajanová/ bravúrne vyriešila, nebolo to jednoduché pri 16 exekútoroch. Som nadmieru spokojný s profesionálnym riešenim, Ďakujem Kováč.

zverejnená: 29.01.2018

Spolupráca bola nadmieru efektívna. Na obhliadku bolo nahlásených postupne viacero záujemcov . ktorí boli dobre informovaní. Každý z prítomných mal reálny záujem . nehnuteľnosť bola prenajatá hneď prvému v poradí. Pani Gajanová pracuje veľmi systematicky, cielene a vysoko efektívne.
Zuzana Monosi

zverejnená: 2.12.2017

So službami realitnej kancelárie a najmä konkrétne p. Ing. Gajanovej som bola veľmi spokojná. Má profesionálny prístup, veľmi milé správanie, postup kancelárie vždy vysvetlila. DR a konkrétne p. Ing. Gajanovú som už odporučila ďalšiemu členovi rodiny a budem ju odporúčať ďalej, resp. v prípade potreby sa na ňu opäť s dôverou obrátim. Ďakujem.