Zoznam video

images

DR Office

Hľadáte byt, dom, pozemok alebo iné nehnuteľnosti v meste Bratislava a okolie ? Realitná kancelária Directreal Office Bratislava ponúka široký výber nehnuteľností. V pravej časti tejto webstránky je sekcia vyhľadávania nehnuteľností v tejto kancelárií, kde môžete hľadať byty, domy alebo iné nehnuteľ

Čítať viac
images

Directreal Doma

Sme realitná kancelária DIRECT REAL DOMA, patríme do siete realitných kancelárií, ktorá pôsobí po celom Slovensku aj v Česku. S našimi klientmi riešime kompletný servis bývania. S nami sa budete cítiť ako DOMA. Navštívte nás na Holíčskej ulici č. 13 v Bratislave - Petržalke. Pri dobrom koláči či buc

Čítať viac
images

Directreal Spiš

Čítať viac
images

Directreal Strong Prezentácia kancelária

Makléri franšízovej siete Directreal v Devínskej novej Vsi sú profesionálne školený odborníci, ktorí sú pripravení Vám kedykoľvek poradiť a pomôcť pri kúpe, predaji alebo prenájme nehnuteľnosti. Veríme, že naše rady Vám pomôžu správne sa rozhodnúť.

Čítať viac
images

6.ročník celoslovenského stretnutia Directreal-Directreal Slovensko

Directreal Radava 2015, celo-česko-slovenské stretnutie directreal pozitívne naladených usmievavých a pohodových ľudí máme úspešne za sebou.

Čítať viac
images

Realitný magazín téma:Bývanie v Rakúsku

V dnešnej dobe sa ľudia z Bratislavy sťahujú do Rakúska, ktoré im stále ponúka tradičnú vidiecku atmosféru. Pokiaľ aj vy rozmýšľate nad takouto variantou bývania pozrite si toto video kde sa dozviete viac o možnosti bývaní u našich susedov.

Čítať viac
images

Realitný magazín téma : pomoc makléra pri komplikovanom predaji

Čítať viac
images

Realitný magazín téma :Rekonštrukcia vs.pôvodný stav

Aj vy rozmýšľate nad rekonštrukciou bytu a následným predajom? Pozrite si čo vlastne ozajstná prerábka je a či vám to pri predaji nehnuteľnosti môže pomôcť….

Čítať viac
images

Realitný magazín téma - Architekt rodinných domov

Chystáte sa stavať dom no potrebujete pomôcť? Obráťte sa na architekta.Poradí vám s novinkami materiálom aj ako čo najviac ušetriť. Tieto a ešte ďaľsie informácie týkajuce sa návrhu a stavby vášho rodinného domu nájdete v tomto videu.

Čítať viac
images

Realitný magazín - Bývanie v hausbótoch

Hausbóty (domy na vode) sú špecifickými stavbami, ktoré využívajú ľudia nielen na rekreačné, ale čoraz častejšie aj na celoročné bývanie. Viac o možnostiach ich využitia, ako aj o ich cenách sa dozviete v tomto videu.

Čítať viac