Zoznam blogov

images

Hľadáte svoj vysnívaný dom? Pomôžeme vás ho nájsť

Každý večer si prezeráte ponuku rodinných domov, boli ste už na desiatkach obhliadok a stále ste nenašli ten pravý dom? My vám ho radi pomôžeme nájsť – prostredníctvom našich tipov, alebo osobne na obhliadke. Čo všetko treba pri výbere domu zvážiť?

Čítať viac
images

Ako vybrať dobrý pozemok?

Výber správneho pozemku je alfou a omegou úspešného štartu pri stavbe domu. Na čo všetko treba myslieť, na čo sa treba pýtať a čo by vám mal dobrý maklér pri kúpe pozemku objasniť? Prečítajte si našich pár tipov a výber pozemku pre váš nový dom bude o niečo jednoduchší.

Čítať viac
images

Ako by mala vyzerať vaša novostavba?

Rozhodli ste sa pre stavbu nového domu no neviete, z ktorého konca to uchopiť? Hľadáte projekty, študujete legislatívu, vyberáte zhotoviteľa a zisťujete všetky podmienky pre začatie stavby? Prečítajte si zopár tipov, ktoré vám pomôžu nezabudnúť na dôležité náležitosti pri stavbe nového domu.

Čítať viac
images

Ponuka bytov na prenájom: Prečo neskoćiť hneď do prvého?

Hľadanie ideálneho bytu na prenájom je často veľmi komplikovaná cesta, na konci ktorej môžete aj tak skončiť sklamaní alebo v horšom prípade okradnutí. Na čo by ste si pri hľadaní bývania mali dať pozor, ak ešte s bývaním v nájomnom byte nemáte skúsenosti?

Čítať viac
images

Úspešná metodika predaja nehnuteľnosti. Čo by ste mali vedieť?

Rozhodli ste sa predávať nehnuteľnosť na vlastnú päsť? Pripravili sme pre vás pár zaujímavých bodov pri tvorbe inzerátu, ktoré vám pomôžu vyselektovať skutočných záujemcov a ktoré vyzdvihnú váš inzerát v mori tých ostatných.

Čítať viac
images

Poznáte pojem HomeStaging? Dokážeme dvihnúť cenu vašej nehnuteľnosti

Počuli ste už niekedy o termíne HomeStaging? Tento proces je možné vysvetliť ako profesionálnu estetickú úpravu vášho bytu alebo inej nehnuteľnosti s cieľom zvýšiť jej cenu v očiach kupujúceho, a teda aj inkasovať viac peňazí pri následnom predaji. Ako takýto HomeStaging vyzerá?

Čítať viac
images

Psychológia predaja alebo pocity nového majiteľa nehnuteľnosti

Predaj nehnuteľnosti nie je len o zavesení inzerátu, absolvovaní obhliadky, podpísaní zmluvy a zápise na kataster. Keď niekto predáva alebo kupuje nehnuteľnosť, väčšinou sa vzdáva (alebo naopak investuje do) veľkého a hodnotného majetku. Čo všetko zahŕňa tento proces a akú má spojitosť so psychológiou?

Čítať viac
images

Váš byt môže vyzerať úplne inak – najmä pri predaji

Rozhodli ste sa predať váš byt, no nie ste celkom stotožnený s jeho dispozíciou alebo stavom? Ak ho chcete predať rýchlejšie a za viac peňazí, budete musieť vykonať pár zmien, ktoré z nie úplne vhodne zariadeného bytu vytvoria vkusné, útulné, no zároveň aj priestranné priestory, ktoré oslovia budúceho majiteľa.

Čítať viac
images

Pri kúpe, predaji, ale i prenájme nehnuteľnosti vám poskytneme kompletné finančné poradenstvo

Kúpa, predaj a prenájom nehnuteľnosti sú komplexné situácie, pri ktorých narazíte na desiatky rôznych problémov a prekážok. Tie najchúlostivejšie sa často týkajú otázky financií. Neviete nájsť odpoveď na niektoré problémy? Obráťte sa na nás.

Čítať viac
images

Takto by mala vyzerať vaša nehnuteľnosť na realitnom portáli

Ako by mal vyzerať naozaj dobrý inzerát na predaj nehnuteľnosti? Ak ste sa rozhodli zverejniť svoju nehnuteľnosť na realitný portál, určite chcete, aby si ju všimlo čo najviac ľudí. My sme si pre vás pripravili zopár tipov, ako takýto inzerát vyšperkovať.

Čítať viac