Späť na zoznam

Zariaďujete si vlastné bývanie v čase krízy? Pomôžeme vám

Nájdeme pre vás dokonalý domov


V našej ponuke nájdete množstvo nehnuteľností určených na bývanie. V realitných kanceláriách Directreal po celom Slovensku nájdete rozsiahlu ponuku bytov, domov, chát, ale aj pozemkov, na ktorých si môžete vybudovať svoj malý a bezpečný stred vesmíru. Ak sa rozhodnete pre kúpu nehnuteľnosti v spolupráci s Directreal, naši makléri urobia všetko pre to, aby pre vás našli tú správnu.


Vybavíme všetky doklady


Spolupráca s realitnou kanceláriou má svoje nespočetné výhody. Nemusíte sa zbytočne zaoberať tvorbou zmluvy, trápiť sa nad záložným právom alebo hľadať si všetky informácie ohľadom vybavovania úveru v banke. V každej našej pobočke nájdete špecialistu, ktorý vám ochotne poradí pri každom jednom kroku na vašej ceste za vysnívaným bývaním.


Nezatajíme žiadnu skutočnosť


Pri kúpe nehnuteľností sa ľudia obávajú mnohých vecí. Sú v tej bytovke zlí susedia? Nemá ten dom porušenú statiku? Skutočne sa na tomto pozemku bude dať stavať? Naši makléri vám rozhodne nezataja žiadnu skutočnosť, ktorá by vám mohla v budúcnosti znepríjemniť proces zariaďovania pohodového bývania alebo užívania vybranej nehnuteľnosti.


Samotným predajom to nekončí


Po podpise zmluvy ešte len začína ten pravý kolotoč. Prepis energií, stavba domu, sťahovanie, rekonštrukcia, vybavovanie stavebného povolenia alebo celá paleta ďalších, ktoré vás môžu maximálne vyčerpať. My v Directreal sme pripravení pomôcť vám aj po kúpe vašej novej nehnuteľnosti so všetkým, čo budete potrebovať.

blog

Bloger: Alexandra Patáková

Dátum: 13.07.2020

 ,

Späť na zoznam