Späť na zoznam

Vyriešte predaj/kúpu nehnuteľností kým na to máte čas

Neustály vývoj


Ceny nehnuteľností sa neustále vyvíjajú. Ak máte už dlhšie v pláne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť a z nejakého dôvodu to stále odkladáte, práve teraz je ten najvyšší čas realizovať vaše plány. Na súčasnú krízu sa dá pozerať z mnohých uhlov pohľadu. Niekto to berie ako katastrofu, iný ako príležitosť dať si veci do poriadku. Začať cvičiť, prečítať knihu, viac sa venovať rodine alebo konečne predať/kúpiť nehnuteľnosť?


Pomôžeme vám s cenotvorbou


Pri predaji nehnuteľnosti je jedným z najťažších momentov práve určenie správnej ceny. Tá sa odvíja od mnohých faktorov a môže sa meniť aj priamo počas predaja vašej nehnuteľnosti s ohľadom na meniace sa skutočnosti. Naši makléri sú pripravení pomôcť vám s určením tej správnej ceny, s ktorou budete spokojní vy, ale aj potenciálny záujemca o vašu nehnuteľnosť. Určenie správnej ceny je jedným z predpokladov pre jej úspešný predaj.


Nájdeme pre vás dokonalú nehnuteľnosť


Ak plánujete kúpiť nehnuteľnosť na bývanie, na podnikanie alebo ako investíciu do budúcna, neexistuje lepší čas pre jej kúpu. Najmä história nám ukazuje, že nehnuteľnosti patria medzi najstabilnejšie investície, ktoré si držia svoju trhovú cenu a vo väčšine prípadov vám dokážu produkovať aj pasívny príjem. Ak máte v pláne kúpu nehnuteľnosti a máte k dispozícii kapitál, rozhodne to neodkladajte.


Prečo to ďalej neodkladať?


Ako sme boli svedkami počas posledných mesiacov, život na celom svete sa dokáže zo dňa na deň otočiť o 180 stupňov. Nikdy neviete, aké okolnosti sa vyskytnú a zabránia vám v plánovaných veciach. Že tento rok nepôjdete na dovolenku? To sa prežiť dá. Ak ste však v procese zariaďovania bývania, podobná situácia, akú sme zažili, vám môže spraviť škrt cez rozpočet. Predaj ani kúpu nehnuteľnosti neodkladajte a využite to, že sa situácia práve upokojila.

blog

Bloger: Alexandra Patáková

Dátum: 06.07.2020

 ,

Späť na zoznam