TOP byt s garážou, TOP lokalita, TOP služby, komplex EUROVEA

Informácie

ID: 268281

Kancelária: Directreal Office

Kategória: Byty

Typ: 2-izb.

Typ obchodu: Prenájom

Štát: Slovensko

Kraj: Bratislavský

Okres: Bratislava I

Obec: Bratislava - Staré Mesto

Ulica: Pribinova

Cena: 1.300 € / mesiac + Energie

Rozšírené informácie


Popis: Novinkou na realitnom trhu je prenájom bytu, ktorý má v sebe niečo viac, ako len zariadený priestor . Je to BYT, kde z každého detailu cítiť estetické cítenie majiteľa. Ponúka kompletné vybavenie v nadštandartnej kvalite s prvkami luxusu.
BYT 61m2 ( 55m2 plus lodžia 6m2 ) sa nachádza na 4. poschodí /zo 6 obytného domu s výhľadom na Dunaj a historický Dom lodníkov. Je súčasťou komplexu EUROVEA miesto nákupov, kaviarní a krásnej promenády popri rieke.
Zariadenie bytu je nielen účelové, ale aj komfortné. Pri výrobe kuchynskej linky, obývacej TV zostavy bolo použité olivové drevo, ktoré dáva“ punc“ celému priestoru. Spotrebiče ( umývačka, elektrická rúra, indukčná várna doska, digestor, chladnica s mraznicou, pračka, mikrovlnka ) sú zabudované, vybavenie náradím a kuchynským náčiním je také, že stačí prísť len s osobnými vecami . V spálni nechýbaju vankúše a periny a na veľkých oknách sú „blackout „ závesy.
Kúpeľka je plná svetla a zrkadiel. Sanita zn.DURAVIT a praktický úložný priestor vo vstupnej chodbe a spálni umocní dojem komfortu.
Aby sa aj Vaše auto „cítilo“ pohodlne, bude mať jedno priestranné miesto ( 30m2) v podzemnej garáži k dispozícii po celý čas nájmu.
Cena prenájmu vrátane nájmu garáž.miesta, TV balíka, WIFI je 1 300 ,-EUR/ mesiac plus 250,-EUR/mesiac energie spojené s užívaním bytu. Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí depozit 1550,-EUR , 1xmesač.nájom 1550,-EUR a 650,-EUR odmena pre RK. Obhliadku si dohodnite na čísle 0903 204 999, teší sa na Vás Adriana.


Podlahová plocha m2: 61
Loggia: Áno 1x
Výťah: Áno 2x
Stav: Novostavba
Poschodie --/--: 4/6
Konštrukcia bytu: Železobetón + tehla
Možnosť kúpy na úver: Nie
Zálohový predpis / mesiac EUR: 1300
Okná: Hliníkové
Kuchynská linka: Nová
Spotrebiče: Chladnička, Mraznička, Elektrická varná doska, Elektrická rúra, Umývačka riadu, Mikrovlná rúra, Pračka, Klimatizácia
Kúpelňa: Nová
WC: Nové
Podlahy: Drevené parkety, Dlažba
Bezpečnostné dvere: Áno
Svetové strany: V, J, JV
Kúrenie: Ústredné + merače tepla
Zdroj tepla: Teplo z kotolne
Zateplený dom: Áno
Forma vlastníctva: Firemné
Garáž: Garážové státie
Prechodné izby: Nie
Pivnica: Nie
DETAIL NA DIRECTREAL.SK

Lokalita

Maklér

Adriana Gajanová

Adriana Gajanová

Profil makléra: Adriana Gajanová