Veľký 2 izbový zariadený byt v rodinnom dome, park.miesto vo dvore, blízko MHD

Informácie

ID: 258965

Kancelária: Directreal Office

Kategória: Byty

Typ: 2-izb.

Typ obchodu: Prenájom

Štát: Slovensko

Kraj: Bratislavský

Okres: Bratislava III

Obec: Bratislava - Rača

Ulica: Stolárska

Cena: 560 € / mesiac

Rozšírené informácie


Popis: Exkluzívne Vám ponúkam na prenájom priestranný, slnečný, zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt. Nachádza sa na prvom poschodí rodinného tehlového domu , v mestskej časti Bratislava - Rača.

Celková rozloha bytu je cca 60 m2. Vchádza sa doň cez prízemie spoločnou chodbou s majiteľom. Z nej sa schodišťom vchádza do samostatnej časti dvojizbového bytu. V tejto chodbe je umiestnená skriňová zostava s úložným priestorom, ktorej časť je k dispozícii nájomníkom. Z chodby je priamo vstup do obývačky a z nej do spálne s manželskou ( oddeliteľnou) posteľou a so skriňou. Obe izby sú krásne svetlé a zaliate slnkom ( západná strana). Na druhej strane chodby je samostatná kuchyňa s novými spotrebičmi ( chladnička s mrazničkou, sporák, mikrovlnka). Z chodby je vstup do kúpeľne s hydromasážnym sprchovým kútom , práčkou a stenou oddelené WC.

Byt má plastové okná, parkety a dlažbu. Dom je zateplený . Vchod do bytového domu je čiastočne zrekonštruovaný a vybavený bezpečnostnými dverami . Bonusom je parkovacie miesto vo dvore.

Nehnuteľnosť je v 5 min. dostupnosti autobusovej a električkovej zastávky . Mestská časť Rača je známa krásnou prírodou a s dobrou občianskou vybavenosťou. Tiché prostredie a výborná dostupnosť sú plusmi tejto príjemnej nehnuteľnosti.

Cena za prenájom: 560 Eur / mesiac vrátane energií. V cene nájmu nie je zahrnutý poplatok za internet a televíziu. Prenajímateľ požaduje pri podpise nájomnej zmluvy zložiť zábezpeku –depozit vo výške 560 Eur. Byt je voľný, momentálne sa dokončuje rekonštrukcia. Minimálna doba prenájmu je 1 rok. Zvieratá sú dovolené po dohode s majiteľom.

V prípade, že Vás táto nehnuteľnosť zaujala, rada Vás budem sprevádzať pri jej obhliadke, volajte kedykoľvek na číslo 0948 96 96 90
Mária Pajchortová – Váš osobný realitný poradca


Podlahová plocha m2: 60
Loggia: Nie
Výťah: Nie
Stav: Po kompletnej rekonštrukcii
Poschodie --/--: 01/02
Konštrukcia bytu: Tehla
Možnosť kúpy na úver: Nie
Zálohový predpis / mesiac EUR: 100
Okná: Plastové
Kuchynská linka: Nová
Spotrebiče: Chladnička, Mraznička, Plynový sporák, Elektrická rúra, Mikrovlná rúra, Pračka
Kúpelňa: Po rekonštrukcii
WC: Po rekonštrukcii
Podlahy: Drevené parkety, Dlažba
Bezpečnostné dvere: Áno
Svetové strany: V, Z
Kúrenie: Ústredné
Zdroj tepla: Zemný plyn
Zateplený dom: Áno
Forma vlastníctva: Osobné
Garáž: Parkovacie miesto
Prechodné izby: Áno
Pivnica: Nie
DETAIL NA DIRECTREAL.SK

Lokalita

Maklér

Mária Pajchortová

Mária Pajchortová

Profil makléra: Mária Pajchortová